Targi ekologiczne

eko

targi_ekologiczne.jpg

Targi ekologiczne to idealne miejsce na zapoznanie się z nowoczesnymi maszynami, technologiami i żywnością, przyjaznymi środowisku. Każdorazowo skupiają setki, a nawet tysiące wystawców ze wszystkich stron świata. Wszystko po to, aby promować ekologiczne produkty i dać możliwość potencjalnemu klientowi na zapoznanie się z ofertą.

Największe targi świata odbywają się w Norymberdze ( targi BIOFACH ). Co roku są odwiedzane przez około 40 tysięcy zwiedzających i kilka tysięcy wystawców. Warto wspomnieć, że rynek produktów ekologicznych nieustannie rośnie, co świadczy o swoistej modzie na ekologię.

W Polsce, największe targi ekologiczne odbywają się w Poznaniu. Międzynarodowe Targi Ekologiczne POLEKO skupiają nie tylko wystawców i zwiedzających, ale także specjalistów i liczne autorytety w dziedzinie ekologii. Organizowane są konferencje, spotkania i debaty dotyczące losów naszej planety.

Największą popularnością cieszą się Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON, Forum Recyklingu, Forum Czystej Energii czy Glob Pełen Energii. Targi poruszają różne tematy związane ze środowiskiem, między innymi: sprawę recyklingu, odpadów, klimatu, powietrza i zaopatrzenia w wodę. Podobne wydarzenie o nieco mniejszym zasięgu odbywa się w Białymstoku.

Międzynarodowe Targi Ekologiczne Ekoeast.eu skupiają się na tematyce związanej z energią odnawialną, zanieczyszczeniami wody, powietrza i gleby i przeciwdziałaniem szkodliwym skutkom tych zanieczyszczeń. Warto dodać, że tego typu inicjatywy są przydatne nie tylko ze względu na ich znaczenie w temacie ochrony środowiska, ale są one też doskonałą promocją dla miasta, w którym się odbywają.

Systemy informatyczne dla branży finansowej Drukarnia Booklet producent naklejek różnego typu, m.in. foliowych i papierowych oraz vlepek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Dlaczego zmienia się klimat?

Media i rządy państw, w kontekście ochrony środowiska, od dłuższego czasu trąbią o zmianie klimatu. Każdy o tym słyszał, jedni się przejmują, inni nie zwracają na